Košice

BumbleBee

Pokojný život na začiatku sídliska Dargovských hrdinov s lesoparkom za domom. S pseudonymom BumbleBee alias čmeliak. Čmeliak priletel do Košíc v roku 2018 a prví obyvatelia sa doň nasťahovali pred Vianocami 2019. Bytový dom Adlerova má kapacitu 80 bytov, z toho 32 dvojizbových, 44 trojizbových a 4 štvroizbové. Na 7. a 8. podlaží sú k dispozícii 4 štvorizbové mezonety.

Moderné bývanie na Adlerovej ulici v Košiciach ponúka vynikajúcu dostupnosť do centra aj občiansku vybavenosť v okolici.

počet bytov

0

počet parkovacích miest

0

pivníc

0

Nová terasa 1 / Fatranská

Projekt bol realizovaný v troch etapách, prvá bola dokončená v roku 2013 a priniesla 165 bytov. Do našej správy sme v roku 2023 prevzali dom z 1. etapy na Fatranskej ulici. Dalšie domy, vďaka nášmu dobrému menu, maju záujem o našu správu tiež.

Poprednou črtou architektonického návrhu prvej a druhej etapy z dielne ateliéru Vallo Sadovský Architects je nielen moderná architektúra s rozmanitou typológiu bytov, ale aj komunitnosť vzájomne poprepájaných blokov, vytvárajúcich átriá vyplnené zeleňou a relaxačnou zónou určenou na voľnočas

počet bytov

0

počet parkovacích miest

0

pivníc

0

Rezidencia Mlynská Bašta

Rezidenčný projekt Mlynská bašta prináša v Košiciach do sveta bývania prepojenie histórie a moderného bytového domu. Spojenie moderného bývania priamo na území chránenej mestskej pamiatkovej rezervácie, prepojenie budúcnosti a úcty k histórii je výnimočnou príležitosťou získať bývanie vyjadrujúce individualitu. Takýchto unikátnych lokalít je skutočne málo, a to aj v rámci celého Slovenska, hodnota takéhoto bývania priamo v spojení s historickým centrom mesta bude len rásť. 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=qYY1JICDpes

0

bytové domy

0

bytov

0

parkovacích miest

0

pivníc

Nová terasa 3

Projekt Nová terasa je tretím pokračovaním úspešného projektu nad mestom Košice. Bývanie ponúka očarujúci výhľad na historické centrum. Päť 7- a 8-podlažných bytových domov je orientovaných tak, aby naplno využili potenciál svojej polohy nad centrom mesta. Domov tu nájde každý, kto hľadá kvalitný byt s terasou a výhľadom. Ide o nadčasové rezidenčné bývanie. Hodnota rezidenčného areálu bude vďaka svojej kvalite a výbornej štvrti len rásť.

0

bytových domov

0

garážové stojisk

0

vonkajších parkovacích miest

0

pivníc